How to classify your eggs

Thanks, ladies! I went ahead and priced them at $3.00/dozen but gave a discount on 2 dozen ($5.00/2doz).

I posted to my homeschool group families and sold all my extras--13 dozen--in just two days! Glad I went ahead with the $3.00--nobody even blinked an eye about paying that much.
 

New posts New threads Active threads

Back
Top Bottom