Mar 19, 2018 #11 kumquat Songster Dec 13, 2017 113 180 116 PNW I think it will depend on if you are selling eggs for hatching or eating. And if you are shipping, which will increase your costs (packaging material + postage). I know in my PNW hometown the local health food shop sells goose eggs for $1.50 each.
I think it will depend on if you are selling eggs for hatching or eating. And if you are shipping, which will increase your costs (packaging material + postage). I know in my PNW hometown the local health food shop sells goose eggs for $1.50 each.