Question of the Day - Wednesday, July 23rd, 2025

We go through about 2 of these a week, me and GC drinking it in our cereal (DH drinks almond milk). Now that GS is home, we go through more like six of these. It's $9.08/gal.

Screenshot_20250725_132251_Chrome.jpg
 

New posts New threads Active threads

Back
Top Bottom