OMG! I went to the coop the other day to get feed. I bought 1 50 lb bag of scratch mix and 1 50 lb bag of laying pellets- my bill was just shy of $30
I think I'm going to have to find someplace else to buy my feed, because that's just rediculous. Last year, the exact same trip would cost me about $17. Where does everyone buy their "reasonably" priced feed (reasonably being anything cheaper than what I'm already forking over). Or, how many other people are paying out the wazoo for their feed now?
