- May 3, 2014
- 352
- 33
- 98
great job!! usually the price is materials x2 for labor plus Materials. So if you spend $100 on materials it would be $200 for labor and $100 for a total of $300. Hope this is of some help.Alot... that's a ton of work there!!!