- Thread starter
- #11
Why not.Of course I can. It is 3.77 cents. But WHY???
This is a real life math problem that I did today.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Why not.Of course I can. It is 3.77 cents. But WHY???
Oops. What about 1.3 cents?0.0013 cents?
Now that we know this amount can you tell me the price per roll for products B and C?Of course I can. It is 3.77 cents. But WHY???
Can you tell me why we should care about the price per roll for B and C?Now that we know this amount can you tell me the price per roll for products B and C?
I'll give you a hint this amount has nothing to do with the price per roll for B or C.
This is a trick. Sshhh.Can you tell me why we should care about the price per roll for B and C?![]()