Ursuline Chick
Rest in Peace 1957-2024
Makes it harder to compare prices
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
This boy didn't get that lucky. He didn't even go to the store and he still had to do the problem.I would do the same thing with mine and now he wont even go into a store with me![]()
Where is @Overo Mare ?
344 sq ft ~ 3.13 cents per sq ft for A or 1.08 per rollThe first question I have is...
How much per square foot is product A.
Agree. Buying in bulk is usually the way to go, if you will use it all and have a place to store it. The $13 is the best buy.