Vickischics
Life, is a Learning curve.
I recently raised my fee from $3.00 a dozen to $4.00 a dozen.
Reason:
I feed Purina Layena +Omega, plus fresh veggies and fruits and all the other things they require.
I pack them and deliver them to my customers that I work with.
I also provide a picture with the name of each girl that lays the eggs. More of a personal touch.
They say they have no problem paying 4 bucks because they look and taste so good. They even send me pictures of their food they use them for.
So, there you go!
Reason:
I feed Purina Layena +Omega, plus fresh veggies and fruits and all the other things they require.
I pack them and deliver them to my customers that I work with.
I also provide a picture with the name of each girl that lays the eggs. More of a personal touch.
They say they have no problem paying 4 bucks because they look and taste so good. They even send me pictures of their food they use them for.
So, there you go!