$130.00 per dozen
Oh EATING eggs. I see.
We sell for $3.00 per dozen, and usually I post ads on Craigslist or put up fliers/posters at our local store's bulletin board. I don't sell eating eggs anymore though, and even when I did, I have more people than I could manage.


We sell for $3.00 per dozen, and usually I post ads on Craigslist or put up fliers/posters at our local store's bulletin board. I don't sell eating eggs anymore though, and even when I did, I have more people than I could manage.
