I spend $145 every 5 months for 3 dogs (40,40 and 60lbs) on raw. a LOT cheaper than kibble. I was going through 50lb bags a month as well. Look around for co ops, its how i get mine cheapI did. I brought it to hubby's attention and he said we couldn't have enough chickens and/or rabbits to keep them fed. I dunno. I worry about them getting all the vitamins they need too. They go through a 50 pound bag of food a month give or take a few days. I tried to talk hubby into meat bunnies for us. He doesn't think we can process their cute faces.
