- Thread starter
- #11,891
Quote:
I love nutella but will not spend teh 5$ a small jar! especially with how fast it goes both my girls love it and easily could go through it in a day or two when they have toast for breakfast but then thats usually the only time they pack lunches nutella and PB samiches
I usually never get to enjoy any
terds
I pay $7 for a bigger jar. It isn't cheap.
However, I only have to worry about one person getting to it before me.
how big is big? like twice the size??
I love nutella but will not spend teh 5$ a small jar! especially with how fast it goes both my girls love it and easily could go through it in a day or two when they have toast for breakfast but then thats usually the only time they pack lunches nutella and PB samiches


I pay $7 for a bigger jar. It isn't cheap.

However, I only have to worry about one person getting to it before me.

how big is big? like twice the size??