To those of you that sell jams and jellies, how much stock do you bring to shows/markets? I was offered an opportunity to sell over the winter at an indoor market but I'm not sure how much to bring. I was thinking about 8-10 different flavors but I don't now how many of each. Also how much do you charge for an 8oz? Right now I sell for $5 per 8oz.