I was cruising through our BCBS of NM, through the school district, website and found out that they cover a portion of either Curves or Jenny Craig. So I called Jenny Craig to ask about and found out exactly why movie stars are the ones selling it,,, they are the ONLY ones who can afford it! The food is from $20 to $50 a day! That is breakfast, lunch, dinner, and a snack, but for crying out loud how many people with families can afford to pay that for themselves in addition to buying regular groceries for everyone else????