Wow. No wonder I'm always broke.Ok, let's try this .... $8/10oz =.80 per oz x 16 = $12.80 per pound
Amazon - $114 for 25lbs = $4.56 per pound
Post #31/WindingRoad/cChubbymealworms.com - 4 x 15lb for $297 = $4.95 per pound
Correct me if I'm wrong please ...
