Quote:
The general rule is $1 per ounce, so I would say $5/bar is not unreasonable.
I do
my tank. It was so worth the money to me.
I was dreaming about the Tank the other night lol. Oh that is bad. I'm dreaming about soap molds.
I can't count the number of soap dreams I've had. I'm just really lucky I don't sleep walk anymore. My mom found me in the barn one time. I can't remembe what she said I was doing. Sleep walking and lye don't mix!
BB, I look aound on one of the forums and they said to plan that 1% of the people will buy 1-3 things each. So 1% is 680 people who buy average of 2 bars that would be 1360 bars.
The general rule is $1 per ounce, so I would say $5/bar is not unreasonable.
I do

I was dreaming about the Tank the other night lol. Oh that is bad. I'm dreaming about soap molds.

BB, I look aound on one of the forums and they said to plan that 1% of the people will buy 1-3 things each. So 1% is 680 people who buy average of 2 bars that would be 1360 bars.