Quote:
REALLY $25????????? I just bought some two weeks ago and cost me $34. Which SS do you use? I use the one in Orange and they are high on everything.layer is is to $16 for 50lbs plus tax. Not to mention that you have to make sure they sell you the right feed.TSC was out of my feed that week.
What is the name of the layer you use?I am going to call them and find out if this one sells it.I buy my layer at TSC I use Purina Layena so 100lbs costs me I think around $29. I have had to use TSC for alot of things as SS was high. I did not buy Layer at Gilman but another person did and said it was like powder.
REALLY $25????????? I just bought some two weeks ago and cost me $34. Which SS do you use? I use the one in Orange and they are high on everything.layer is is to $16 for 50lbs plus tax. Not to mention that you have to make sure they sell you the right feed.TSC was out of my feed that week.
What is the name of the layer you use?I am going to call them and find out if this one sells it.I buy my layer at TSC I use Purina Layena so 100lbs costs me I think around $29. I have had to use TSC for alot of things as SS was high. I did not buy Layer at Gilman but another person did and said it was like powder.
Last edited: