It is 8 per gal and I go thru 2 gal a week. But 64 a month is a whole week of groceries for me so hard to spend a week's supply of food money on a month of great milk. Dang. And organic milk here in some stores is 8 per gal. If all that was offered for purchase tho was the organic and raw at those prices and nothing else I'd go raw. But then I have an issue with eating freshly laid eggs. I am odd.Sounds like a nice way to work around it. I love milk too and drink alot of it. I could probably find someone who sold it if I looked hard enough I just haven't pursued it. I like milk with chocolate almond milk mixed in ever tried it?Organic is expensive too but not at 64 bucks a gallon. Whew
So cool you drink lots of milk. Not many adults I know personally do. I could not live without it.