I sell about 2 dozen a week at 2.00/dozen. I have 2 regular customers. We get about 4 dozen a week from our 11 hens, so we still have enough for ourselves and enough to give to family members when they need some. However, feed prices just increased again to 9.59 per 40 pound bag, so even at 2.00 a dozen we are actually losing money I really don't think people realize that!