I'm in N. IL. and I sell them to my daughter's school teachers for $2 a dozen...$2.50 for 18.
The teachers supply me with cartons and I fill em up and bring em to school before the week is out...when i pick up my daughter.
I sell about 3-4 dozen a week and give my mom a dozen and have enough for my house.
me,
g
The teachers supply me with cartons and I fill em up and bring em to school before the week is out...when i pick up my daughter.
I sell about 3-4 dozen a week and give my mom a dozen and have enough for my house.
me,
g