- Mar 5, 2010
- 9
- 0
- 7
I paid $4.00 a piece for mutts. They were about 4 mths. old and I thought that was fair for chicks that old. Laying hens were $8.00 a piece. I have heard that the price is cheaper in the Winter, I'm sure prices vary around the country also. I knew I was getting healthy chicks, so I was happy with price.
Roseraye
Roseraye