A rule of thumb, "Take the cost of materials and then double that cost to figure what labor could cost".
$400 so I'd figure $200 is for labor. $20 an hour for 10 hours of work. I don't see 10 hours of labor in that coop. I don't see $200 of materials in the coop either.
