Trying to figure yearly cost of feed, but I do not buy the bulk of my feed, it is made up of things that we grow..
I keep a ton of each from barley, wheat and corn, how do I put a price on that when the market changes constantly.
I can estimate the grower pellets at about 50 pounds a week but other than that it is a guess.
Do I put a price on the weekly mealworm treats also
I keep a ton of each from barley, wheat and corn, how do I put a price on that when the market changes constantly.
I can estimate the grower pellets at about 50 pounds a week but other than that it is a guess.
Do I put a price on the weekly mealworm treats also