How much did you spend on your coop? **Update with pics on pg. 12**

Quote:
good!

or *hahem* "cheep cheep!"
lol.png
 
Ours cost around $400. We had some of the wood and all of the cedar shake shingles left over from a house project.
 
We bought a second hand one - $400 - well built, holds 6-8hens. And so far about $30 for the run.. though this will increase when we build the permanent run.
 

New posts New threads Active threads

Back
Top Bottom